Blissův lednový seriál: Perný den s on-line výukou? Nevadí, energii dětem dodá Blissova jóga.


Více také na: https://www.instagram.com/blissova_joga/

Blissovu deskovou hru plnou jógy zakoupíte zde: www.jiskracz.cz


Jógový panáček Bliss ví, že všechny děti jsou velcí tahouni a jen tak se nevzdávají Dopoledne zvládnou on-line matematiku a další učení, soustředí se u počítače a když je to alespoň trochu možné, odpoledne vyrazí ven alespoň na procházku. Co pro děti ještě udělat, aby jim škola u počítače šla ještě lépe?


Blissův lednový seriál na Instagramu se rozjíždí naplno, postupně a hravě naučí děti i rodiče několik cviků, které vyváží sezení u počítače.


Celé září Bliss totiž chodil s dětmi do jedné nové školy, aby zjistil, jak hravá jóga zpříjemní školákům jejich den. Tentokrát tě naučí cviky, které dodávají čerstvou energii třeba pro psaní úkolů nebo čtení knížky. Před tréninkem oblíbeného sportu zase pomohou dostat se do kondice nejlepšího závodníka. V našem seriálu vás Bliss naučí několik cviků ze své jógy, které se hodí pro určitou část dne. Zkuste to s ním.
1. Po škole se staň KOBROU

Polož se na břicho, nohy natáhni a měj je u sebe. Nárty měj také na zemi. Dlaně opři vedle hrudníku a s nádechem zvedni hlavu a hrudník. S výdechem se pomalu polož zpátky. Podobně to dělá i KOBRA, jedno z nepružnějších zvířat. Zopakuj cvik 5krát.


A příště: Protáhni se jako veselý PES