STAČÍ HODIT KOSTKOU

Je zvědavý jako zvědavost sama a zvídavější ještě víc. Na svět pomrkává bystrýma očkama a vidí i to, co jiným uniká.


Náš Bliss si na- příklad myslí, že každý v sobě nosí nepatrný kousek toho, co nás obklopuje. A také že je dobré si to občas připomenout. To se lehko řekne, ale… Kdepak, žádné ale, právě náš Bliss to zkouší všelijak. Kreslí si, zpívá a vůbec nejraději cvičí jógu, prastaré indické cvičení.


To se lehko řekne, ale… Kdepak, žádné ale, právě náš Bliss to zkouší všelijak. Kreslí si, zpívá a vůbec nejraději cvičí jógu, prastaré indické cvičení.


Jóga je pro Blisse každodenním dobrodružstvím, zábavou a tou nejlepší školou. Jen si to představte – potká kočičí šelmu a hned zkusí napodobit její obratnost, sleduje loďky ve větru a vymyslí, co udělat, aby měl alespoň tak dobrou rovnováhu jako plavidlo na vlnách. S Blissem poznáš, že takové věci jsou opravdu možné. Nakonec stejně jako on objevíš, že se i v tobě skrývá dračí síla nebo že díky cviku s názvem motýlek budeš při tělocviku šplhat obratněji než sousedovic kotě. Při tom všem si zacvičíš s kamarády v parku, s babi a dědou v obývacím pokoji nebo s mámou o víkendu před dobrou snídaní. Stačí si hodit hrací kostkou, sejmout první kartičku a následovat BlisseOriginální dárek pro rodinu - Jógová hra

0 views0 comments